Jdi na obsah Jdi na menu
 


KLP15-16_výsledky

22.3.2016, ZS ČK - přátelsky
HC Slavoj Č.Krumlov - Motor ČB  8 : 8  (3:3, 3:1, 2:4)
Branky : Palán 3, Masopust 3, Falta 2, Brabec
Sestava :  Urie - Postl, Hoch, Masopust, Stöhr, Palán - Sedlák, Bittner, Volavka, 
Falta, Brabec - Votruba, Hirsch, Nosek, Bouda, Svoboda;;

................................................................................................................

11. kolo 19.03. 2016, ZS Č.Budějovice

HC Motor ČB II : HC Motor ČB I  8 : 6

( 0 : 2, 5 :3, 3 : 1)

Branky a nahrávky : Hoch, Hoch ( Cmunt ), Stöhr ( Palán ), Hoch,

Palán ( Falta ), Falta ( Masopust R. ) , Stöhr, Palán ( Votruba )

:

Masopust Š. ( Štěch ), Štěch ( Bouda ), Masopust Š., Masopust Š.,

Postl TS, Štěch ( Zevl )

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zápasy na velké hřiště

10. kolo 12.03. 2016, ZS Č.Budějovice

HC MOTOR I : HC Českobudějovičtí Lvi 1 : 2  (1:1, 0:1, 0:0)

 

10. kolo 13.03. 2016, ZS Linz

Black Wings Linz : HC MOTOR II   3 : 20  (2:6, 1:6, 0:8)

 

...................................................................................................................

5. kolo 31.01. 2016, ZS Č.Budějovice

HC Motor ČB II : HC Střelci J.Hradec  6 : 4

( 2 : 0, 3 :3, 1 : 1)

Branky a nahrávky : Palán  (Lošonský), Šíma, Hoch (Masopust Š.), Šíma, Palán (Zikeš), Hoch (TS)

Sestava : Urie, Masopust R.Bittner, Zikeš, Masopust Š., Palán,Šíma, Dekret, Lošonský, Brabec, Král, Hoch, Volavka

---------

HC MOTOR I : Black Wings Linz  8 : 3

 (2 : 0, 2 : 2, 4 : 1)
 
Branky a nahrávky : Postl (TS), Postl, Falta (TS), Postl (Štěch),
Falta (Postl), Zevl (Matějka), Štěch (Falta), Sedlák (Zevl)
 
Sestava : Schacherl - Postl, Štěch, Zevl, Matějka - Svoboda, Falta, Šindelář - Křivancová, Sedlák, Votruba

----------------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo 24.01. 2016, ZS J.Hradec

HC J. Hradec : HC Motor ČB I   2 : 5

( 0 : 1 , 1 : 2 , 1 : 2 )

Branky a asistence: 3 Nedorost (Kubiena), 23 Falta (Nosek), 24 Zevl (Dušák), 40 Falta (TS), 41 Nedorost (Kubiena, Zevl)

4 .kolo  24.01. 2016, ZS Sušice

HC Sušice : HC Motor ČB II  0 : 8

( 0 : 1 , 0 : 3 , 0 : 4 )

Branky a asistence: 13 Matějka ( Dekret ), 18 Masopust ( Palán ),21 Lošonský ( Šíma ), 30 Minář ( Lošonský ), 35 Minář TS, 36 Lošonský(Dekret), 39 Šíma TS, 44 Šíma ( Bittner )

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo 16.01. 2016, ZS Tábor

HC Tábor : HC Motor ČB I   15 : 0

(8 : 0, 4 : 0, 1 : 0)

3 .kolo  17.01. 2016, ZS Č:Budějovice

HC Motor ČB II : HC Strakonice   6 : 1

( 1 : 0 , 2 : 0, 3 : 1)

Branky a asistence: Postl , Masopust Š.(Stöhr), Postl (TS), Palán (Gřegořek), Palán(Gřegořek), Zikeš (Šíma)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo 09.01. 2016, ZS Soběslav

Spartak Soběslav : HC Motor ČB II   4 : 10

(0 : 2, 2 : 3, 2 : 5)

Branky: Palán 2, Nedorost 4, Stöhr, Volavka, Lošonský, Hoch

2 .kolo  10.01. 2016, ZS Č:Budějovice

HC Motor ČB I : IHC Písek   6 : 7

( 1 : 1 , 4 : 4, 1 : 2)

--------------------------------------------------------------------------

1. kolo 02.01. 2016, ZS Č.Budějovice

HC Motor ČB II : TJ Lokom. Veselí n. L   4 : 6

(3 : 2, 1 : 2, 0 : 2)

1. kolo 03.01. 2016, ZS Č.Krumlov

HC Slavoj Č.Krumlov   : HC Motor ČB I   12 : 5

( 3 : 2 , 4 : 2, 5 : 1)

--------------------------------------------------------------------------------------

MINIHOKEJ 2006

1. kolo 04.10. 2015

ZS Strakonice, HC MOTOR II

HC Strakonice A : HC Motor ČB II A   12 : 10

HC Motor ČB II A : HC Českobudějovičtí Lvi A   8 : 10

HC Strakonice B : HC Motor ČB II B    5 : 8

HC Motor ČB II B : HC Českobudějovičtí Lvi B 5 : 9

..................................................

ZS Vimperk, HC MOTOR I

TJ Sušice A : HC Motor ČB I A  3 : 14

HC Motor ČB I A : TJ Lokom. Veselí n. L  A   8 : 8

TJ Sušice B : HC Motor ČB I B   0 : 24

HC Motor ČB I B : TJ Lokom. Veselí n. L B  8 : 3

..................................................

2. kolo 10.10. 2015

ZS Soběslav, HC MOTOR II

B.W.Linz A : HC Motor ČB II  A   4 : 19

HC Motor ČB II A : OLH Spartak Soběslav A   23 : 6

B.W.Linz B : HC Motor ČB II  B   6 : 20

HC Motor ČB II B : OLH Spartak Soběslav B   14 : 11

..............................................

11.10. 2015

ZS České Budějovice, HC MOTOR I

HC Motor ČB I A : HC Českobudějovičtí Lvi  A   9 : 14

HC Slavoj Č.Krumlov A : HC Motor ČB I A  7 : 9

HC Motor ČB I B : HC Českobudějovičtí Lvi  B   4 : 7

HC Slavoj Č.Krumlov B : HC Motor ČB I B  8 : 10

..................................................

3. kolo 18.10. 2015

ZS České Budějovice, HC MOTOR II

HC Motor ČB II A : HC Slavoj Č.Krumlov  A   4 : 8

IHC Písek A : HC Motor ČB II A    6 : 10

HC Motor ČB II B : HC Slavoj Č.Krumlov B  19 : 4 

IHC Písek B : HC Motor ČB II B   12 : 12

..............................................

3. kolo 17.10. 2015

ZS Tábor, HC MOTOR I

OLH Spartak Soběslav A : HC Motor ČB I A   15 : 10

HC Motor ČB I A : HC Tábor  A    2 : 8

OLH Spartak Soběslav B : HC Motor ČB I B   5 : 10

HC Motor ČB I B: HC Tábor B   4 : 9

........................................................................................

4. kolo 24.10. 2015

ZS Sušice, HC MOTOR II

SLH J.Hradec A : HC Motor ČB II A   2 : 20

HC Motor ČB II A : TJ Sušice A  22 : 0

SLH J.Hradec B  : HC Motor ČB II B   10 : 15

HC Motor ČB II B : TJ Sušice B  16 : 3

..............................................

4. kolo 25.10. 2015

ZS České Budějovice, HC MOTOR I

HC Motor ČB I A : B.W.Linz A   17 : 0

TJ Lokom. Veselí n. L. A : HC Motor ČB I A  2 : 10

HC Motor ČB I B : B.W.Linz B   16 : 2

TJ Lokom. Veselí n. L. B : HC Motor ČB I B   3 : 15

........................................................................................

5. kolo 29. 10. 2015

ZS České Budějovice, HC MOTOR II

HC Motor ČB II A : TJ Lokom. Veselí n. L.A  13 : 12

OLH Spartak Soběslav A : HC Motor ČB II A  7 : 14

HC Motor ČB II B : TJ Lokom. Veselí n. L. B  12 : 9

OLH Spartak Soběslav B : HC Motor ČB II B  5 : 15

.............................................

5. kolo 31. 10. 2015

ZS J.Hradec, HC MOTOR I

IHC Písek A : HC Motor ČB I  A   8 : 5

HC Motor ČB I A : SLH J.Hradec A  5 : 6

IHC Písek B : HC Motor ČB I  B   2 : 4

HC Motor ČB I B : SLH J.Hradec B  1 : 9

........................................................................................

6. kolo 7. 11. 2015

ZS Veselí nad L., HC MOTOR I

TJ Lokom. Veselí n. L. A : HC Motor ČB I A    13 : 3

HC Motor ČB I A : HC Slavoj Č.Krumlov I A   3 : 13

TJ Lokom. Veselí n. L. B : HC Motor ČB I B   5 : 7

HC Motor ČB I B : HC Slavoj Č.Krumlov I B   10 : 6

8.11. 2015

ZS Strakonice, HC MOTOR II 

HC Tábor A : HC Motor ČB II A    16 :

HC Motor ČB II A : HC Strakonice A  6 : 12

HC Tábor B : HC Motor ČB II B   3 : 6

HC Motor ČB II B : HC Strakonice B   11 : 5

.............................................................................................

7. kolo 15.11. 2015

ZS České Budějovice, HC MOTOR ČB I

HC MOTOR ČB I  A : TJ Sušice  A  ??? : ???                                     

HC Českobudějovičtí Lvi A : HC Motor ČB I A  14 : 6

HC MOTOR ČB I  B : TJ Sušice B          15 : 1                              

HC Českobudějovičtí Lvi  B : HC Motor ČB I  B  ??  : 0

.............................................

ZS Soběslav, HC MOTOR ČB II

OLH Spartak Soběslav  A : HC Motor ČB II  A    2 : 31

HC Motor ČB II A :  IHC Písek A     6 : 9

OLH Spartak Soběslav  B : HC Motor ČB II  B   8 : 9

HC Motor ČB II B :  IHC Písek B     6 : 0                                                    .......................................................................................

8. kolo 22.11. 2015

ZS Písek, HC MOTOR ČB I

HC Strakonice A : HC Motor ČB I A  10 : 7

HC Motor ČB I A   : IHC Písek A  6 : 9

HC Strakonice B: HC Motor ČB I B  5 : 3

HC Motor ČB I B  : IHC Písek B  0 : 8

.............................................

ZS České Budějovice, HC MOTOR ČB II

HC MOTOR ČB II  A :  B.W.Linz A    9 :6 

HC Slavoj Č.Krumlov A  : HC Motor ČB II A  15 :6

HC MOTOR ČB II  B :  B.W.Linz B    16 : 4                     

HC Slavoj Č.Krumlov B   : HC Motor ČB II B  6 : 15

.......................................................................................

9. kolo 29.11. 2015

ZS Tábor, HC MOTOR ČB I + II

HC Tábor A : HC Motor ČB I A      20 : 2

HC Motor ČB I A  : HC Motor ČB II A  8 : 13

HC Motor ČB II A :  HC Tábor A    5 : 14

.............................................

HC Tábor B : HC Motor ČB I  B     6 : 2

HC Motor ČB I B : HC Motor ČB II B    6 : 7 

HC Motor ČB II B :  HC Tábor B    1 : 23

.......................................................................................

10. kolo 5. 12. 2015

ZS Sušice, HC MOTOR II

TJ Sušice A : HC Motor ČB II  A   3 : 12

HC Motor ČB II A : HC Českobudějovičtí Lvi A  11 :12

TJ Sušice B : HC Motor ČB II  B  1 : 13

HC Motor ČB II B : HC Českobudějovičtí Lvi B   12 : 8

.............................................

 6.12. 2015 

ZS České Budějovice, HC MOTOR ČB I

HC Motor ČB I A : IHC Písek  A  3 : 7

B.W.Linz  A :  HC Motor ČB I A    6 : 8

HC Motor ČB I B : IHC Písek  B  10 : 4                             

B.W.Linz  B :  HC Motor ČB I B  3 : 7

.......................................................................................

11. kolo 12.12. 2015 

ZS České Budějovice, HC MOTOR ČB II

HC Motor ČB II A : HC Tábor A    4 : 8                              

TJ Lokom. Veselí n. L. A : HC Motor ČB II A   16 : 5

HC Motor ČB II B : HC Tábor B     2 : 12                             

TJ Lokom. Veselí n. L. B : HC Motor ČB II B   6 : 17

............................................

ZS Soběslav, HC MOTOR ČB I

HC Strakonice A : HC MOTOR ČB I  A   2 : 16

HC MOTOR ČB I A :  OLH Spartak Soběslav A   13 : 7

HC Strakonice B : HC MOTOR ČB I  B    18 : 5                         

HC MOTOR ČB I B :  OLH Spartak Soběslav B  7 : 17

.......................................................................................

12. kolo 20.12. 2015 

ZS J.Hradec, HC MOTOR I + II 

SLH J.Hradec A : HC MOTOR ČB I A  6 : 10

HC Motor ČB I A  : HC Motor ČB II A  5 : 18

HC Motor ČB II A : SLH J.Hradec A   2 : 1

SLH J.Hradec B : HC MOTOR ČB I B   11 : 5

HC Motor ČB I B  : HC Motor ČB II B 10 : 5

HC Motor ČB II B : SLH J.Hradec B  1 : 2

.......................................................................................

Přátelsky v Jindřichově Hradci 27.09.2015
HC Střelci J.Hradec - HC Motor    6:7 (1:4,3:1,2:2) = celé hřiště
Branky : Stöhr (Hoch), Sedlák (TS), Masopust (Palán), Lošonský (Bittner), Šíma (Masopust), Palán (Šíma), Hoch (Zevl)
 
Sestava Motor  = Schacherl, Urie - Hoch, Stöhr, Sedlák, Postl, Zevl - Palán,Masopust, Brabec, Šíma,Falta - Bittner, Svoboda, Volavka,
Zikeš, Lošonský
Po skončení zápasu probíhaly nájezdy, kde i kluci Střelce přestříleli 8:7.
Proměnili: Stöhr, Falta, Palán, Brabec, Lošonský, Volavka, Svoboda, Zikeš
.............................................................................................
Přátelsky ve Strakonicích 20.09.2015
HC Strakonice A - HC Motor A   6:5 (1:4,4:0,1:1) = minihokej
Zásahy brankářů : Masopust R. 13, Schacherl ...
Branky : Palán 2, Masopust, Stöhr, Zevl
 
HC Strakonice B - HC Motor B   7:3 (1:2,1:1,5:0) = minihokej
Zásahy brankářů : Schacherl 17, Masopust R. 5
Branky : Zikeš 2, Zikmund
 
HC Strakonice A+B - HC Motor A+B   2:3 = na velké hřiště /30.min.
Branky : Stöhr (Zevl), Sedlák (Zevl, Postl), Šíma (TS)
 
Sestavy :
Motor A = Masopust R. - Palán, Šíma, Lošonský - Zevl, Stöhr, Bittner, Postl, Masopust Š., Sedlák /ve 3.třetí třetině minihokeje střídání Schacherl za Masopusta R., Zikeš za Lošonského, Zikmund za Bittnera)
Motor B = Schacherl - Votruba, Bouda, Svoboda - Zikeš, Nosek, Volavka - Křivancová, Král, Zikmund /ve 3.třetině minihokeje střídání Schacherl za Masopusta R., Zikeš za Lošonského, Zikmund za Bittnera)
.............................................................................................
Přátelské utkání v J.Hradci - 23.8.2015 - velké hřiště 3x20 min.
HC Střelci J.Hradec - HC Motor ČB  7 : 8 (3:2-2:4-2:2)
Branky : Zevl 3, Stöhr, Bittner, Zikeš, Lošonský, Sedlák
Sestava :  Masopust R. - Zevl, Lošonský, Masopust Š., Bittner, Sedlák, Kubiena, Stöhr, Svoboda, Zikeš, Matějka ;;;
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
 
Výsledky utkání : Minihokej 2015-16, HC Motor, ročník 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.