Jdi na obsah Jdi na menu
 


LSŽ 18 - 19 zápasy

Rozpis zápasů Liga mladších žáků "C" / sezóna 2017-18
Ligu ml. žáků "C" budou ve skupině č.2 v sezoně 2017/18 hrát týmy : HC Motor Č. Budějovice, HC Tábor, HC Strakonice, Loko Veselí nad Lužnicí, HC Střelci J. Hradec, Slavia Praha, Letci Letňany, HC Třemošná a Škoda Plzeň.
 
Pozor, změny vyhrazeny!!! Info : https://www.hosys.cz/ 
!! Sraz hráčů 1 hodinu před začátkem utkání !!
----------------------------------------------------------------------------------------------
            BŘEZEN 2018 - ROZPIS ZÁPASŮ
----------------------------------------------------------------------------------------------

DEN ZAČÁTEK UTKÁNÍ   SOUPEŘ        Doma/Venku   

SO   3.3.   10:30   MOTOR – SLAVIA                 D

ÚT   6.3.   15:00   MOTOR – PLZEŇ                  D

SO  10.3.  11:00   STRAKONICE – MOTOR      V

NE   11.3.  13:00   PLZEŇ – MOTOR                V

SO   17.3.  10:30  MOTOR – TÁBOR                D

NE   18.3.  11:00  TŘEMOŠNÁ – MOTOR         V

SO   24.3.  10:45   MOTOR – VESELÍ/LUŽ.        D

!!!!! 12.-16.3. jarní prázdniny

----------------------------------------------------------------------------------------------
           ÚNOR 2018 - ROZPIS ZÁPASŮ
---------------------------------------------------------------------------------------------
DEN        ZAČÁTEK UTKÁNÍ        SOUPEŘ        Doma/Venku    
ČT    8.2.      16:15        HC  Veselí nad Luž.     V 
NE    11.2.     10:20        HC Střelci JH              V   

ST    14.2.     11:30        Turnaj v ČB               D  
----------------------------------------------------------------------------------------------
         LEDEN 2018 - ROZPIS ZÁPASŮ
----------------------------------------------------------------------------------------------
DEN        ZAČÁTEK UTKÁNÍ        SOUPEŘ        Doma/Venku    
SO    13.1.     11:15        HC  Letňany            D   
NE    14.1.      11:00        HC Slavia              V   
SO    20.1.     11:15        HC Strakonice        D  
NE    21.1.      11:30        HC Tábor             V  
NE    28.1.      9:15         HC Třemošná        D 
 
ST   17.1.     13:00      HC Tábor  TURNAJ    V
 
---------------------------------------------------------------------------------------------
        PROSINEC 2017 - ROZPIS ZÁPASŮ
----------------------------------------------------------------------------------------------
      DEN        ZAČÁTEK UTKÁNÍ        SOUPEŘ        Doma/Venku    
SO     2.12.     11:15        HC  Veselí              D   
SO    16.12.    11:30        HC J. Hradec           D    
NE    17.12.     9:00            HC Letňany             V    
 
---------------------------------------------------------------------------------------------
        LISTOPAD 2017 - ROZPIS ZÁPASŮ
-----------------------------------------------------------------------------
  DEN        ZAČÁTEK UTKÁNÍ        SOUPEŘ        Doma/Venku    
SO    4.11.     14:00        HC  PLzeň              V    
SO    11.11.    11:15        HC Slavia              D    
PÁ    17.11.     9:30        HC Strakonice        V    
SO    18.11.    10:30        HC Tábor             D   
SO    25.11.    14:45        HC Třemošná        V  
---------------------------------------------------------------------------------------------
        ŘÍJEN 2017 - ROZPIS ZÁPASŮ
------------------------------------------------------------------------------
  DEN        ZAČÁTEK UTKÁNÍ        SOUPEŘ        Doma/Venku    
SO    7.10.    13:45        HC Tábor               V    
SO    14.10.    11:00        HC Třemošná        D    
NE    15.10.    10:30        HC Veselí              V    
ČT    26.10.    10:00        Střelci J.H.            V    
SO    28.10.    11:30        HC Letňany           D   
 
----------------------------------------------------------------------------------------------
          ZÁŘÍ 2017 - ROZPIS ZÁPASŮ
----------------------------------------------------------------------------------------------

.DEN        ZAČÁTEK UTKÁNÍ        SOUPEŘ        Doma/Venku    
SO    16.09.    9:30        HC Střelci J.Hradec        D    2
NE    17.09.    13:00        HC Letci Letňany          V    
SO    23.09.    9:00        HC Plzeň 1930               D    2
ČT     28.09.    12:00       HC Slavia Praha            V    
SO    30.09.    15:00        HC Strakonice              D    2

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

-