Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minihokej - rozpis 14/15

Minihokeje 2006 - sezóna 2014/2015 - 3.třída - 
............................................................................................................................................................................
Účastníci soutěže podle vylosování, týmy A + B, Zimní stadiony
01. KLH Vajgar Jindřichův Hradec = A + B = ZS J.Hradec
02. HC Vimperk = A +B = ZS Vimperk
03. HC Milevsko 2010 = A + B = ZS Milevsko
04. HC MOTOR ČB  = A + B  = Budvar aréna Č.Budějovice
05. HC Strakonice  = A + B  = ZS Strakonice
06. HC Lužnice – Veselí n.L.  =  A + B  = ZS Veselí n.L.
07. HC České Budějovice  = A + B  = Budvar aréna Č.Budějovice
08. HC Českobudějovičtí LVI = A + B  = ZS HCP/Pouzar - ČB
09. HC Tábor = A + B = ZS Tábor
10. IHC Písek = A + B = ZS Písek
11. HC Lužnice – Soběslav = A + B = ZS Soběslav
12. HC Slavoj Český Krumlov = A + B = ZS Č.Krumlov
 
!!! POZOR - časy zápasů a hrací dny v přehledu jsou orientační. Platná je vždy aktualizace od jihočeského KVV ČSLH => v prokliku výše
 
1. kolo 4. 10. 2014 sobota
Sraz na ZS Vimperk 8,30. Oba zápasové dresy+štulpny s sebou
 
ZS Vimperk
HC Vimperk A :  HC MOTOR A  9,30
HC MOTOR A: HC Českobudějovičtí Lvi A  10,30
HC Českobudějovičtí Lvi A : HC Vimperk A  11,30
+
HC Vimperk B :  HC MOTOR B  9,30
HC MOTOR B : HC Českobudějovičtí Lvi B 10,30
HC Českobudějovičtí Lvi B : HC Vimperk B  11,30
&
1. kolo 5. 10. 2014 neděle  9,00
ZS Hluboká nad Vltavou - odloženo !!!!
HC Hluboká nad Vltavou A,B , HC Č.Budějovice A,B, SK Domeček HC Lužnice

……………………………………………………………………………………

2. kolo 25. 10. 2014 sobota 
 
HC MOTOR
Sraz na ZS Strakonice 8,15. Oba zápasové dresy+štulpny s sebou.
 
ZS Strakonice
HC Strakonice A : HC MOTOR 9,15
HC MOTOR A : HC Lužnice A  10,15
HC Lužnice A : HC Strakonice A  11,15
+
HC Strakonice B : HC MOTOR 9,15
HC MOTOR B : HC Lužnice B  10,15
HC Lužnice B : HC Strakonice B  11,15
&
HC Č.Budějovice
Sraz na ZS Č.Budějovice 8,00. Oba zápasové dresy+štulpny s sebou.
 
HC Č.Budějovice A - HC Českobudějovičtí Lvi A  8,45
HC Českobudějovičtí Lvi A  -  Slavoj Český Krumlov A  10,00
Slavoj Český Krumlov A -  HC Č.Budějovice A  11,15
 
HC Č.Budějovice B - HC Českobudějovičtí Lvi B  8,45
HC Českobudějovičtí Lvi B  -  Slavoj Český Krumlov B  10,00
Slavoj Český Krumlov B -  HC Č.Budějovice B  11,15
……………………………………………………………………………………
 
3. kolo 8.11. 2014  11,40
ZS Tábor
Sraz na ZS Tábor 10,45. Oba zápasové dresy+štulpny s sebou.
 
HC Tábor A  -  HC Lužnice2 A  10,30
HC Lužnice2 A : HC Č.Budějovice A  11,40
HC Č.Budějovice A : HC Tábor A  12,50
 
HC Tábor B  -  HC Lužnice2 B  10,30
HC Lužnice2 B : HC Č.Budějovice B  11,40
HC Č.Budějovice B : HC Tábor B  12,50

&

9.11.2014  10,15
ZS České Budějovice
Sraz na ZS Č.Budějovice 9,15.
 
HC MOTOR A : HC Český Krumlov A  10,15
HC Český Krumlov A : HC Písek A  11,30
HC MOTOR A : HC Písek A  12,45
 
HC MOTOR B : HC Český Krumlov B  10,15
HC Český Krumlov B : HC Písek B  11,30
HC MOTOR B : HC Písek B  12,45

………………………………………………………………………………
5. kolo
6.12.2014  9,15
ZS České Budějovice
 
Sraz na ZS Č.Budějovice 8,15.
HC MOTOR A : HC Lužnice1 A   9,15
HC Lužnice1 A : HC Lužnice2 A  10,30
HC MOTOR A : HC Lužnice2 A  11,40
 
HC MOTOR A : HC Lužnice1 A   9,15

HC Lužnice1 B : HC Lužnice2 B   10,30

HC MOTOR B: HC Lužnice 2 B   11,40

…………………………………………………………………………………

4. kolo přeloženo z 22.11.2014

7.12.2014  10,15
ZS České Budějovice
 
Sraz na ZS Č.Budějovice 9,15.
HC Č.Budějovice A  -  HC Strakonice A  10,15
HC Lužnice1 A : HC Strakonice A  11,30
HC Č.Budějovice A : HC Lužnice1 A  12,40
 
HC Č.Budějovice B  -  HC Strakonice B  10,15
HC Lužnice1 B : HC Strakonice B  11,30
HC Č.Budějovice B : HC Lužnice1 B  12,40
……………………………………………………………………………………
6. kolo
20.12.2014  10,00
ZS Vimperk, sraz na ZS 10,00.
HC Vimperk A : HC Tábor A  10,00
HC MOTOR A : HC Tábor A   11,00
HC MOTOR A : HC Vimperk A  12,00
 
HC Vimperk B : HC Tábor B  10,00
HC MOTOR B : HC Tábor B   11,00
HC MOTOR B : HC Vimperk B  12,00

&

21.12.2014  10,30

VL Veselí nad Lužnicí, sraz na ZS v 9,30.

HC Č.Budějovice A  -  HC Lužnice1 A  10,30
HC Č.Budějovice A : HC Český Krumlov1 A  11,30
HC Lužnice1 A : HC Český Krumlov A  12,30
 
HC Č.Budějovice B  -  HC Lužnice1 B  10,30
HC Č.Budějovice B : HC Český Krumlov1 B  11,30
HC Lužnice1 B : HC Český Krumlov B  12,30
……………………………………………………………………………………
 
7. kolo
04.01.2015  10,30
ZS Soběslav, sraz na ZS 9,30.
 
HC Motor A : HC Soběslav A   10,30
HC Motor A : HC Písek A           11,30
HC Soběslav A : HC Písek A       12,30
 
HC Motor B : HC Soběslav B   10,30
HC Motor B : HC Písek B           11,30
HC Soběslav B : HC Písek B       12,30

&

04.01.2015  10,15

HC Č. Budějovice, sraz na ZS v 9,15.

HC Č.Budějovice A  -  HC Hluboká A  10,15
HCHluboká A : HC ČB Lvi A                 11,30
HC Č.Budějovice A : HC ČB Lvi A       12,45
 
HC Č.Budějovice B  -  HC Hluboká B  10,15
HCHluboká B : HC ČB Lvi B                 11,30
HC Č.Budějovice B : HC ČB Lvi B       12,45
……………………………………………………………………………………
8. kolo
17.01.2015  9,15
ZS České Budějovice, sraz na ZS Č.Budějovice 8,15.
 
HC MOTOR A : HC Strakonice A  9,15
HC Český Krumlov A : HC Strakonice A  10,30
HC MOTOR A : HC Český Krumlov A  11,45
 
HC MOTOR B : HC Strakonice B  9,15
HC Český Krumlov B : HC Strakonice B  10,30
HC MOTOR B : HC Český Krumlov B  11,45

&

18.01.2015  13,30

ZS Písek, sraz na ZS v 13,30.

HC  Písek A  -  HC Vimperk A  13,30
HC Vimperk A : HC Č.Budějovice A  14,30
HC Č.Budějovice A : HC Písek A  15,30
 
HC  Písek B  -  HC Vimperk B  13,30
HC Vimperk B : HC Č.Budějovice B  14,30
HC Č.Budějovice B : HC Písek B  15,30
……………………………………………………………………………………
9. kolo
31.01.2015  12,15

ZS Tábor, sraz na ZS v 11,15 (ČB) a 12,25 (Motor)

HC Tábor A : HC Č.Budějovice A  12,15
HC Č.Budějovice A : HC MOTOR 13:25
HC MOTOR A : HC Tábor A  14,35
 
HC Tábor B : HC Č.Budějovice B  12,15
HC Č.Budějovice B : HC MOTOR B  13:25
HC MOTOR B : HC Tábor B  14,35
……………………………………………………………………………………
10. kolo
15.02.2015  10,15

ZS České Budějovice, sraz na ZS v 09,15

HC Č.Budějovice A : IHC Písek A   10,15
IHC Písek A : HC Strakonice A  11:30
HC Strakonice A : HC Č.Budějovice A  12,45
 
HC Č.Budějovice B : IHC Písek B   10,15
IHC Písek B : HC Strakonice B  11:30
HC Strakonice B : HC Č. Budějovice B  12,45
 
 
10. kolo
15.02.2015  11,00

ZS Hluboká, sraz na ZS v 10,00

HC Hluboká A : HC MOTOR 11:00
HC MOTOR A : HC Lvi A  12:00
HC Lvi A : HC Hluboká A  13:00
+
HC Hluboká B : HC MOTOR 11:00
HC MOTOR B : HC Lvi B  12:00
HC Lvi B : HC Hluboká B  13:00
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  

<< >>

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA