Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šatna týmu "SŽB"

Hokejová šatna je prostor pro oblékání a svlékání výstroje hráčů tůmu a pro případný odpočinek mezi zápasy. Šatna není návštěvní místnost (např. pro sourozenci, babičky, tety, kamarády). Rodiče hráče jako doprovod - max. jeden !!! - se může zdržovat v prostoru šatny - a to již jen v ojedinělých případech, např. při pomoci se zavazováním tkaniček u bruslí nebo zapnutí helmy.
Po TJ nebo zápase se sprchování a oblékání do normálních šatů, již obejde bez asistence rodičů. Prosíme vás dospělé o pochopení, nejedná se o opatření proti vám, nýbrž toto slouží pro osamostatnění hráčů samotných. Platí, že před, v průběhu a po tréninku (zápasu/na turnajích) platí zákaz vstupu rodičů do šatny. Rodiče jsou v prostorách ZS, na tribuně nebo před ZS. O hráče se postará určený dospělý, trenéři klubu nebo vedoucí týmu.
Hráči v šatně mají přísný zákaz používat mobilní telefony, tablety a jiné herní konzole! Hráči v šatně udržují pořádek!
V případě opakovaného neudržování pořádku v kabině a na svém místě, bude hráč potrestán - nebude nominován k zápasům. 
Při výskytu zdravotních problémů nebo příznaků onemocnění u dítěte, nevoďte své dítě do kolektivu, i Vy sami musíte být zcela zdrávi. Rodič má povinnost informovat hlavního trenéra o změně zdravotní způsobilosti dítěte, zdravotních obtížích nebo jiných závažných skutečnostech, které by mohly mít vliv na průběh tréninku či zdraví a bezpečnost ostatních dětí v kolektivu.
V šatně, ve sprchách a na chodbách ZS je přísně zakázáno hraní s míči, hokejkami a dalším sportovním náčiním.
Stejně jako loni - každé úterý si budou moci hráči nechat nabrousit své brusle. Nechají si je v kabině na určeném místě.
 
Aktualizece : V.2015
 
 
.