Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje 2016-17

Turnaj Jana Suchého, H. Brod 31.3.-2.4.2017/pá-so-ne
Týmy : Rebel Havl. Brod, HC Motor ČB, HC Oceláři Třinec, HC Bílý tygři Liberec, HC Slavia Praha, HK Mountfield Hradec Králové, HC Dukla Jihlava, HC Kometa Brno ; hraje se 2x 20 min.
Zápasy pátek 31.3. :
10.15 Kometa Brno - Motor; 15.15 Dukla Jihlava - Motor
Zápasy sobota 1.4. :
09.15 Motor - Slavia; 14.15 Motor - H.Brod; 18.00 Hradec Kr. - Motor
Zápasy neděle 2.4. :
08.00 Motor - Třinec; 11.45 Liberec - Motor; 17.45 Ukončení
Ubytování : 550.- Kč za 2 noci/ školní internát
Nominace : Masopust R., Schacherle - Postl, Gřegořek, Zevl, Zikeš, Brabec, Šimon, Hoch, Palán, Stöhr, Falta, Masopust Š., Minář
Sraz týmu : pátek 31.3.2017 / 09.15 hod., ZS H.Brod
Startovné na tým : 6.000.-Kč
.............................................................................................
Turnaj Č.Budějovice, ZS Pouzar 1.4.-2.4.2017/so-ne
1.skupina : HC Tábor, HC Veselí/L., Motor ČB, South Stars
2.skupina : Piráti Chomutov, Sparta Praha, Lvi ČB, Hvězda Praha
Zápasy 1.4.: 11:00 Motor-Veselí, 17:00 Motor-South Stars
Zápasy 2.4.:11:00 Tábor-Motor a dále zápasy o umístění
Nominace : Urie - Zikmund, Sedlák, Dekret, Votruba, Lošonský, Bittner, Štěch, Hirsch, Volavka, Cmunt, Svoboda, Král, Jiroušek
Sraz týmu : 1.4. v 10:00 hod.
Startovné na tým :
.............................................................................................
16.-17.12.2016/ Turnaj ročníku 2006 v Jihlavě - ÚČAST TÝMU ZRUŠENA PRO NEMOC
----------------------------------------------------------------------------------------------
 
3.9.2016/SO_08:45 sraz na ZS J.Hradec
Turnaj ročníku 2006 v J.Hradci / pořádají HC Střelci J.H.
Rozpis našich zápasů :
09:45 = HC Střelci Jindřichův Hradec - HC Motor České Budějovice
11:30 = HC Motor České Budějovice - SK Černošice
14:00 = HC Motor České Budějovice - HC Slavoj Český Krumlov
16:45 = HC Motor České Budějovice - HC Rytíři Kladno
18:15 = SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ, KONEC TURNAJE
 
Sestava : URIE, SCHACHERLE, MASOPUST R. - BITTNER, BRABEC, FALTA, GŘEGOŘEK, HOCH, KUBIENA, MASOPUST Š., PALÁN, POSTL, STÖHR, ŠÍMA, ŠIMON, ŠTĚCH, ZEVL, ZIKEŠ
.............................................................................................
28.8.2016/NE_11:15 sraz na ZS Strakonice
PU_HC Strakonice/2006
Sestava : URIE, SCHACHERL - BOUDA, DEKRET, GŘEGOŘEK, HOCH, LOŠONSKÝ, PALÁN, POSTL, SEDLÁK, STÖHR, SVOBODA, ŠÍMA, ŠIMON, VOLAVKA, VOTRUBA, ZIKMUND
.............................................................................................
21.8.2016/NE_09:00
PU_Budvar Arena_proti HC Strakonice
Sestava :  MASOPUST R., SCHACHERL - POSTL, HOCH, ŠÍMA, ŠTĚCH, ZEVL, BRABEC, BITTNER, DEKRET, FALTA, LOŠONSKÝ, MASOPUST Š., SEDLÁK, ZIKEŠ, ZIKMUND, VOTRUBA, KŘIVANCOVÁ, NOSEK
............................................................................................
20.8.2016/SO_09:00
PU_Budvar Arena_proti HC Tábor
Sestava :  MASOPUST R., SCHACHERL - ŠIMON, PALÁN, STÖHR, KUBIENA, GŘEGOŘEK, BRABEC, BITTNER, DEKRET, FALTA, LOŠONSKÝ, MASOPUST Š., SEDLÁK, ZIKEŠ, ZIKMUND, KRÁL, VOLAVKA, SVOBODA
.............................................................................................
.............................................................................................
 
 
 
 
.
 
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA