Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2012-13

Výsledky sezóny 2012-13 

Základna D - měla celkem 96 tréninků a sehrála celkem 36 zápasů za sezonu.

26.03.2013/SO > Jindřichův Hradec - přátelská dvojutkání v minihokeji, hráno 2x20 min. Po zápase proběhlo měření sil v nájezdech.

KLH Jindřichův Hradec 05“  x HCČB 06“  2:3 (0:1)  Branky: Masopust Š. 2, Štěch. Zásahy brankáře: 17 

Sestava: Masopust R. – Štěch, Lošonský, Sedlák, Šíma – Masopust Š., Stöhr, Matějka, Falta – Prušák, Palán, Zikmund.
Trenér Masopust.

KLH Jindřichův Hradec 06“  x HCČB 06“  0:11 (0:8)  Branky: Zevl 7, Nosek 3, Schacherl. Zásahy brankáře: 15

Sestava: Volavka – Zevl, Gřegořek, Schacherl, Nosek – Brejník, Bittner, Bouda, Jiroušek, Kubeš.
Trenéři Volavka, Zevl.

.........................................

24.03.2013/NE > Příbram 2013 – Turnaj ročníku 2006 a ml. Týmy : HC Příbram, HCČB 1, HCČB 2, HC Plzeň 1, HC Plzeň 2, Beroun.

Hráno 2x15 minut hrubého času. Týmy 4+1. Nastoupili jsme s týmy: HCČB 2 a HCČB 1. Trenér Masopust, Zevl.

Sestava HCČB 1 : Masopust R. - Palán, Masopust Š., Postl, Schacherl - Zevl, Sedlák, Zikeš, Votruba - Šíma, Stöhr, Jiroušek, Zikmund, Bouda.

Výsledky zápasů HCČB 1:

HCČB 1 - HC Plzeň 1  6:0 (4:0). Branky: Stöhr 2, Zevl, Sedlák, Masopust Š., Zikeš. Zásahy brankáře : 5

HCČB 1 - HC Příbram   3:1 (3:0). Branky: Palán 2, Stöhr. Zásahy brankáře : 5

HCČB 1 - HC Plzeň 2   1:6 (1:4). Branka: Postl. Zásahy brankáře : 19

HCČB 1 - HC Beroun   4:1 (2:1). Branky: Zevl 2, Postl, Stöhr. Zásahy brankáře : 12

HCČB 1 - HCČB 2   10:1 (5:1). Branky: Zevl 3, Palán 2, Šíma 2, Jiroušek, Masopust Š., Schacherl - Lošonský. Zásahy brankářů : Masopust R. 6 - Volavka L. 15.

 

Sestava HCČB 2 : Volavka - Gřegořek, Prušák, Brabec, Svoboda - Štěch, Lošonský, Nosek, Matějka - Falta, Brejník, Kubeš, Hajný.

Výsledky zápasů HCČB 2:

HCČB 2 - HC Plzeň 1   0:11 (0:3). Zásahy brankáře: 17

HCČB 2 - HC Plzeň 2   5:2 (3:0). Branky: Prušák 3, Matějka, Falta. Zásahy brankáře : 7

HCČB 2 - HC Příbram   0:6 (0:5). Zásahy brankáře : 18

HCČB - HC Beroun   0:4 (0:2). Zásahy brankáře : 13

Pořadí našich týmů: tým HCČB 2 obsadil 5. místo a tým HCČB 1 vybojoval stříbro.

Nejlepší hráč HCČB: Vladimír Volavka - brankář týmu HCČB 2. Střelci branek HCČB: Zevl 6, Palán 4, Stöhr 4, Prušák 3, Sedlák 2, Postl 2, Šíma 2, Masopust Š. 2, Lošonský, Falta, Zikeš, Schacherl, Jiroušek, Matějka. (vloženo 24.3.13/22:11);   

.........................................

10. 3. 2013/NE > Tábor 2013 – Turnaj ročníku 2006,  Týmy: HC České Budějovice, IHC Písek, HC Strakonice, HC Kohouti Tábor.

Hráno 2x15 minut hrubého času. V rámci turnaje, byly též připraveny dovednostní soutěže pro účastníky.

Sestava HC České Budějovice ZD: URIE, MASOPUST R. - MASOPUST Š., SEDLÁK, POSTL, PALÁN - LOŠONSKÝ, FALTA, PRUŠÁK, SCHACHERL - ŠTĚCH, GŘEGOŘEK, BRABEC, NOSEK.

HC České Budějovice ZD - PÍSEK, 14 : 1 (6:0, 8:1) - v prvním zápase nastoupili kluci s nezkušeným týmem Písku, který měl zápasovou premiéru. Bylo naprosto jasné, kdo ovládá led a hraje svůj hokej. Kluci zúročili své zkušenosti a Písek přehráli ve všech činnostech.

Branky : MASOPUST Š. 7x, PRUŠÁK 4x, POSTL, PALÁN, LOŠONSKÝ 1x. ZASAHY BRANKÁŘŮ: URIE 2x, MASOPUST R. 2x

HC České Budějovice ZD – TÁBOR 3 : 4 (3:2, 0:2) - druhý zápas byl velmi vyrovnaný. Zkušenosti našeho týmu ukázali, že i se soupeřem, který nám o týden dřív udělil velikou lekci ve hře, umíme hrát vyrovnanou partii, kde o výsledku rozhoduje více náhoda jedné osamocené střely než lepší herní činnost jednoho z týmů. Kluci ovládli první část hry, ve druhé už nebyla pozornost na hru taková jako ze začátku a Táboru se podařilo hru otočit. Boj byl těsný a kluci nepouštěli Tábor do hry tak jako o týden dřív. Každý z brankářů obdržel po dvou gólech.

Branky : MASOPUST Š, FALTA, SCHACHERL 1x. ZASAHY BRANKÁŘŮ: URIE 13x, MASOPUST R. 7x

HC České Budějovice ZD – STRAKONICE 3 : 9 (3:4, 0:5) - překvapením pro kluky byl určitě soupeř ze Strakonic. Strakonice ovládli turnaj, asi posíleni troubením dud.., a nenechali nikoho na pochybách, kdo určuje hru i v poslední zápase našich kluků. Kluci ze začátku tahali za stejně dlouhou slámku jako Strakonice, ale dlouho jim to nevydrželo. Po počáteční vyrovnané hře kluci dostali jeden, dva góly, které jim sebrali vítr z plachet a dál už byla vidět aktivnější hra soupeře. Kluci začali pomaleji bruslit a nechávali soupeři tolik potřebný prostor pro jeho hru.

Branky : POSTL, FALTA, LOŠONSKÝ 1x. ZASAHY BRANKÁŘŮ: URIE 10x, MASOPUST R. 12x.

V dovednostních hrách jsme propadli, až na výkon brankáře. Náš brankář Urie S. pochytal nejvíce nájezdů ze všech brankářů turnaje a paradoxně, ten který obdržel skoro nejvíce gólů, byl v dovednostech nejzručnější. Z dvanácti nájezdů, pochytal plných 8 střel. Gratulujeme!

A protože vychováváme mladé sportovce a je našim přáním, aby kluky hra hlavně bavila, je potřeba opět klukům složit poklonu. Na ledě předvedli vše co umí. Bruslili, hráli vesměs čistou hru a pár nepovolených zákroků nebylo úmyslem, ale výsledkem snahy hrát poctivě hru.

Poděkování patří i rodičům, za servis klukům, jejich podporu a spolupráci s trenérem. Za vytvoření kotle fandů, který v hlasitosti rozhodně nezanikl mezi ostatními soupeři.

Poděkování již tradičně patří trenérům, tentokráte panu Petru Masopustovi, za vedení kluků během turnaje, ze jeho trpělivost a péči, kterou klukům věnoval po celou dobu táborského turnaje.

Článek napsal a statistiky vedli : paní Eva Sedláková a pan Lošonský Jaroslav. Děkujeme! Redakce www.  

........................................

09.03.2013/SO > HCČB x Veselí nad Lužnicí 2 : 7 ; Přátelské hokejové utkání. Soupeře, který přijel v menším počtu posílil náš hráč Kubík Šíma a zapsal se i mezi střelce. Branky hráčů HCČB : Volavka, Jiroušek - Šíma ;; Nájezdy 5 : 2  - Bittner, Matějka, Jiroušek, Volavka, ...... ;; Sestava HCČB : Masopust R. - Bittner, Bouda, Brabec, Dekret, Jiroušek, Kotrla, Matějka, Šíma, Volavka, Votruba, Zikeš.   (09.03.12/15:45) 

 

...........................................

 

02.03.2012/SO > Hopsárium Cup, České Budějovice

Zápasy byly sehrány v rámci domácího turnaje Hopsárium Cup. Hráno 3x15 minut hrubého času. Nastoupila celá základna D, včetně posil bruslařů ročníku 2006, kteří se k nám připojili teprve v prosinci 2013. Kluci postavili 2 týmy a ještě jsme 4-mi hráči posílili oslabený ročník 2005... Rozdělení týmů proběhlo, tak aby oba týmy byly vyrovnané, tj. v obou byli zkušenější a i ti méně zkušení bruslaři a kluci měli šanci nést svá vítězství a své prohry skutečně jako správná hokejová parta, bez rozdílu přiřazení do týmu.

Sestava HC Č. Budějovice: Urie – Bittner, Bouda, Sedlák, Šíma, Kotrla, Jiroušek, Falta, Lošonský, Hirsch, Kubiena, Schacherl.

Sestava HC Mountfield: Masopust R. – Volavka, Nosek, Svoboda, Votruba, Dekret, Zikeš, Štěch, Prušák, Cmunt, Brejník, Zikmund.

Odvelené posily do ročníku 2005: Zevl, Palán, Masopust Š., Postl

HC Č. Budějovice x HC Mountfield  1:2 (0:0, 1:1, 1:0) - Branky: Lošonský - Prušák 2, zásahy brankářů: Urie 15 x Masopust R. 19 ; V prvním zápase nastoupili kluci v bratrovražedném boji. Bylo vidět, že týmy jsou skutečně velmi vyrovnané, kluci se znají a herní styl obou týmů je identický. Vyrovnaní a velmi pozorní byli i oba brankáři, i proto je výsledek spíše fotbalový.

 

HC Mountfield x HC Příbram  2:9 (0:4, 0:3, 2:2) - Branky: Prušák, Zikeš, zásahy brankáře: Masopust R. 24+2x penalta ; Komentář k zápasu připravujeme…

 

HC Mountfield x HC Tábor  0:14 (0:3, 0:6, 0:5) - zásahy brankáře: Masopust R. 25 ; Komentář k zápasu připravujeme...

 

HC Č. Budějovice x HC Příbram  3:6 (1:3, 0:1, 2:2) - Branky: Falta, Postl, Bittner, zásahy brankáře: Urie 15 ; Do posledního utkání s již tradičním soupeřem, nastoupili kluci s cílem zvítězit a na pomyslnou bednu si stoupnout alespoň na třetím místě. Bohužel příbramská, pro kluky známá desítka, nebyla za soupeře na ledě tentokráte sama a i další příbramští se kousli a vrátili klukům porážku z táborského turnaje. Kluci opět s velkou bojovností a pílí čelili náporu Příbrami, hráli velmi vyrovnaný zápas, kdy o výsledku rozhodlo tentokráte spíše štěstí a pár úniků než vyloženě lepší hra soupeře.

 

HC Č. Budějovice x HC Tábor  1:17 (1:6, 0:6, 0:5) - Branky : Kubiena, zásahy brankáře: Urie 27 ; Druhý dvojzápas byl v jednoznačné režii hostů z Tábora. O vítězi nebylo pochyb hned od počátku. Táborští hokejisté kluky překonali v poli ve všech činnostech tak, že jsme ani neměli možnost pořádně prověřit hostujícího brankáře. Čemuž odpovídá i výsledek. I přes snahu kluků a jejich píli byl soupeř tentokráte nad naše síly. Vyzvednout je potřeba bojovnost kluků a snahu dát si góla cti i při žalostném stavu ukazatele výsledku. Pochvalu si zaslouží výkon Sebíka v bráně, kdy trpělivě a soustředěně nesl břímě gólového přídělu a přitom ještě velkou porci střel nepustil do sítě.

 

>Všem hráčům patří poděkování za sportovní výkony. Zvláštní poděkování patří také pánům : Jaroslavu Štěchovi - za vedení týmu a statistik HC Mountfield a Jaroslavu Lošonskému - za vedení týmu a statistik HC Č.Budějovice a současně za skvělé komentáře k jednotlivým utkáním HC Č.Budějovice. Díky chlapy!!! 

 .........................................................................................................................

22.01.2012/ÚT > HC Veselí/Luž. x HCČB ZD"  12 : 0 ; Nájezdy 3:3 ; Sestava : Urie - Nosek, Brabec, Svoboda, Kotrla, Volavka, Schacherl, "Matějka, Jiroušek" - hosté z přípravky.  

....................................................................................

27.12.2012/ČT > SOBĚSLAV – Addinol Cup r.n. 2006

Hráno jako dvojutkání 2x20 minut hrubého času. Vítěz bral 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů.

 

HCČB – Soběslav  7 : 1  a  8 : 0 => 4 body

V prvním dvojzápase jsme nastoupili proti domácí Soběslavi. Trvalo nám pár střídání, než jsme si postupně zvykli na „pomalý led“. Sudí současně vyměnil kotouč, hra se zrychlila a od tohoto okamžiku jsme začali soupeře přebruslovat a přehrávat. O vítězi dvojutkání nebylo pochyb a Soběslav jsme dvakrát jasně porazili. Skóre bylo 15 : 1 pro HCČB. Výborně zachytal brankář Masopust.

Branky : Palán 6, Zevl 2, Stöhr 2, Hirsch 2, Kotrla, Schacherl, Prušák. Zásahy brankáře Ríši Masopusta : 8.

 

HCČB – Veselí nad Lužnicí  11 : 1  a  11 : 0 => 4 body

Druhý dvojzápas byl v jednoznačné režii našich hráčů a o vítězi nebylo pochyb hned od počátku. Oba zápasy jsme jednoznačně vyhráli velkým rozdílem. Do druhého zápasu s Veselím, nechal trenér odpočívat trio : Palán, Zevl, Stöhr, kteří i tak, shodně stačili  do „poločasu“ zaznamenat hattrick. Soupeře z Veselí jsme doslova „přejeli“ a celkové skóre bylo jasně pro nás 22 : 1. Skvělým výkonem potěšil celý tým, včetně brankáře.

Branky : Palán 3, Zevl 3, Stöhr 3, Štěch 3, Schacherl 2, Votruba 2, Falta 2, Prušák 2, Brejník, Brabec. Zásahy brankáře Ríši Masopusta : 7.

 

HCČB – Jindřichův Hradec  1 : 1  a  5 : 2 => 3 body

Do posledního dvojutkání jsme nastoupili s cílem zvítězit a tudíž brát i první místo v turnaji. To jakoby klukům najednou svazovalo ruce, nedařila se rozehrávka. A když už se přece jen dostali na dostřel branky, byli vždy v blízkosti obránci soupeře, přes které jsme se jen těžko prosazovali. A za nimi jako hradba, slušně chytající (kolikráte s velkým štěstím…) hradecký brankář. Proto i první zápas skončil remízou 1 : 1. Do poslední dvacetiminutovky jsme šli s odhodláním zvítězit, soupeře jsme zmáčkli, zlepšili pohyb a začali se gólově prosazovat. Kluci se navíc dokázali srovnat i s dost tvrdou a dost nečistou hrou soupeře (sudí v tomto utkání nařídil proti soupeři celkem 4 trestné nájezdy za fauly...) a výsledkem nám byla zcela zasloužená výhra 5 : 2. Oporou týmu byl spolehlivě chytající brankář Ríša Masopust, který dokázal tým v rozhodujích momentech skvěle podržet. Vítězstvím jsme brali zlaté medaile a také celkové první místo na soběslavském turnaji Addinol Cup 2012.

Branky : Stöhr 2, Hirsch, Prušák, Palán, Zevl. Zásahy brankáře Ríši Masopusta : 18.

Sestava HCČB : Masopust R. – Palán, Hirsch, Falta, Prušák – Štěch, Votruba, Brabec, Brejník – Kotrla, Schacherl, Stöhr, Zevl

 

Pochvala všem hráčům týmu HCČB za skvělé výkony a za prvenství v turnaji. Vítězství kluci rádi věnují a jednu zlatou medaili posílají  po trenérovi, spoluhráči Adamu Gřegořkovi, který byl 26.12.12" operován s akutním apendixem. Přejeme ti, Adámku, úspěšné uzdravení a brzký návrat mezi nás!!! Celý tým HCČB, základna D.  

......................................................................................................

22.12.2012/SO > TÁBOR - Turnaj ročníku 2006

Výsledky :

HCČB – Tábor 3 : 4 (3:1) > Branky : Palán 2, Masopust Š. 

HCČB – Příbram 7 : 1 (2:1) > Branky : Palán 2, Masopust 2, Zevl, Stöhr, Postl

HCČB – Louny 3 : 7 (2:3) > Branky : Sedlák, Zevl, Volavka

HCČB – J.Hradec 7 : 3 (2:1) > Branky : Masopust Š. 4, Šíma, Stöhr, Lošonský

Sestava HCČB : Masopust R., Urie – Palán, Zevl, Postl, Volavka – Sedlák, Masopust Š., Stöhr, Nosek – Šíma, Zikeš, Lošonský, Svoboda, Brejník

.......................................................................................................

09.12.2012/NE > PŘÍBRAM - Turnaj 1. a  2. tříd v minihokeji

HCČB - MOU 4:3 > Branky : Palán 2, Lošonský, Gřegořek - Masopust Š. 2, Hirsch

HCČB - BEROUN 6:2 > Branky : Palán 5, Prušák

HCČB - PŘÍBRAM s.n. > Branky : Palán, Zevl, Prušák